WSPÓŁPRACA - Mariusz Czajkowski

Przejdź do treści

Menu główne:

Współpraca
________________________________
O co w tym chodzi?
Oferta jest przeznaczona dla osób prywatnych i w formie dotacyjnej, a nie zarobkowej. Jeśli taka oferta współpracy Cię nie interesuje nie czytaj treści dalej.

Projekt prowadzony jest jako hobby administratora, z jego prywatnych środków i ma charakter dotacyjny, co znaczy, że administrator nie uzyskuje żadnych korzyści materialnych z tytułu działalności serwera, budowy stron internetowych, poczty elektorniczej i innych usług działających na serwerze.

Jeśli chciałbyś zaistnieć w Internecie tak jak ja, mieć podobną do mojej własną wizytówkę w formie strony internetowej lub też denerwują Cię reklamy na komercyjnych skrzynkach pocztowych e-mail mogę zaoferować Ci stworzenie podobnej strony internetowej i założenie prywatnej poczty elektronicznej.

W czasie współpracy ze mną pomogę Ci zarejestrować adres internetowy jak również utworzyć skrzynkę e-mail, która będzie funkcjonować bez komercyjnych reklam i bez wielkich kosztów utrzymania na dostępnym przeze mnie serwerze. Oprócz stron internetowych, poczty elektronicznej utrzymuję również bazy danych oraz dane zabezpieczone certyfikatami SSL. Wszystko tylko za minimum środków ponoszonych za utrzymanie serwera na, którym wszystkie usługi są umieszczone oraz za minimum środków wykupionych usług w formie rocznej dotacji na utrzymanie serwera i wykupionych usług.

Chętnym do współpracy proponuję trzy podstawowe rodzaje kont: współpraca, indywidualne, sponsorowane. Na serwerze posiadam również inne rodzaje kont dla użytkowników. Po więcej informacji na ten temat zapraszam do kontaktu.

Chcesz sprawdzić jak to działa? Napisz do mnie, a otrzymasz konto testowe. Możliwość skontaktowania się i podjęcia współpracy znajduje się na stronie kontakt.

Zapraszam do zapoznania się z treścią regulaminu korzystania z serwera.

__________________________________________________
© 2008 - 2023 STRONA PRYWATNA

ADRES
ZAMIESZKANIA
___________________
Gdynia
Polska
Europa
TELEFON
________________________
PO KONTAKCIE E-MAIL
________________________________________
________________________
CV
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego