KONTO-SPONSORING - Mariusz Czajkowski

Przejdź do treści

Menu główne:

Konto sponsoring
__________________________________________
Informacje o koncie sponsorowanym.
Dostajesz konto sponsorowane, takie jak w profesjonalnej firmie hostingowej. Konto te posiada panel administracyjny dzięki któremu możesz samodzielnie dopiąć domenę, konta mailowe, ftp, bazy danych, certyfikaty SSL oraz sprawdzać na bieżąco transfer i pojemność konta jakie zużywa Twoja strona internetowa w ramach konta sponsorowanego. Parametry Twojego konta to sprawa rozpatrywana indywidualnie.

Konta sponsorowane są skierowane do wszystkich! W szczególności jeśli Twoje zainteresowania, są takie same jak moje czyli: informatyka i wędkarstwo, a napewno możesz liczyć na moją pomoc. Natomiast jeśli nawet Twoje zainteresowania nie są chociaż trochę zbliżone do moich za to masz sam świetny pomysł lub hobby możesz nawiązać ze mną kontakt, a jeśli i mnie Twoja propozycja się spodoba to otrzymasz konto sponsorowane.

Jednym słowem dostajesz profesjonalne konto i to za darmo.

Pewnie teraz zastanawiasz się jaki jest haczyk? Albo jak kto możliwe? Jednak jest mały haczyk :)

Nic nie dostaje się za darmo, a nawet jeśli tak jest, to sam przedmiot, czy rzecz może być wątpliwej jakości. Taka jest prawda. Dlatego też otrzymując konto na serwerze mczajkowski.pl, chcąc zapewnić jak najlepszą jakość wymaga się od sponsorowanych użytkowników dania czegoś od siebie.

Czego oczekuję?

Idea jest taka byś podzielił się tym co umiesz lub robisz w zamian za otrzymane konto na serwerze. Na przykład: ktoś jest grafikiem, ktoś umie programować, ktoś inny potrafi pozycjonować, a jeszcze inny posiada jakąś ciekawą umiejętność może otrzymać konto sponsorowane.

Jeśli nie przychodzi Ci nic do głowy co mógłbyś dać od siebie to jeszcze nic straconego, aby otrzymać konto sponsorowane. Wystarczy, że w ramach konta sponsorowanego zgodzisz się na umieszczenie banera (reklamy) mojej strony na swojej stronie i się dogadamy :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Poniżej przedstawiam linki do stron z informacjami jakie mogą Cię zainteresować:


__________________________________________________
© 2008 - 2024 STRONA PRYWATNA

ADRES
ZAMIESZKANIA
___________________
Gdynia
Polska
Europa
TELEFON
________________________
PO KONTAKCIE E-MAIL
________________________________________
________________________
CV
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego